Toerprogramma 2019

Toon toerprogramma voor: groep A / groep B / groep C / alle groepen

DagDatumGrpStartKMRouteWegkapiteinOpmerkingen

Februari

zondag03-02-19A09:0085AlmenLaurensHoofdige Boer
dinsdag10-02-19A09:0090BredevoortSebastiaanBertram
zondag10-02-19C10:0055verrassingstochtBengeen pauze
zondag17-02-19A09:0090KalkarBernardKoffie op het plein
zondag17-02-19C10:0055rondje LiemersHanszonder pauze
zondag24-02-19A09:00100ViaductenMarcoRadstake
zondag24-02-19C10:0055ZieuwentBengeen pauze

Maart

zondag03-03-19A08:30100TerletIvanTerlet
zondag03-03-19B08:3075Dwars door de polderHans Epping
zondag03-03-19C0AFGELAST IVM VERWACHTE REGENHermanAFGELAST
zondag10-03-19A08:30100OpeningsritBernardErve Kots
zondag10-03-19B08:3080Openingstocht Erve Kots Hans Epping
zondag10-03-19C8:3075VervallenBen
zondag17-03-19A08:30100Openingsrit herkansing AFGELASTLaurensErve Kots
zondag17-03-19B08:3080Openingsrit herkansing AFGELASTHans
zondag17-03-19C8:3075Openingsrit AFGELASTBenErve Kots
woensdag20-03-19A8.30120Coesfeld Bernard/SebastiaanVertrek per auto om 8.30 vanaf de pedaleur , verdere info volgt t.z.t
zondag24-03-19A08:30110Koffie bij de TijdSebastiaanHeteren Wolfheze
zondag24-03-19B08:3080Rondom ReesJochem Tap
zondag24-03-19C8:3075Rondje LieveldeBen WassenaarKoffie erve kots
zondag31-03-19A08:00130Oost Nederlands PlateauJackWatermolen Berenschot
zondag31-03-19B08:3085Rondje PosbankHans Epping
zondag31-03-19C8:3080MegchelenHerman

April

zondag07-04-19A08:00115Steenen KamerIvanMuseumboerderij
zondag07-04-19B08:3090VerrassingsrondjeStijn Lubbers
zondag07-04-19C8:3080BronckhorstHerman
zondag14-04-19A08:00130Holterberg XLBernard
zondag14-04-19B08:3090Rondom KleveHans Epping
zondag14-04-19C8:3077EibergenHans
zondag21-04-19A08:00125ValburgFrankHet Watergoed
zondag21-04-19B08:00108MuldershuusGerwin te Slaa
zondag21-04-19C8:3080RuurloBen
maandag22-04-19ABC9:00 1205e MolentochtpmUitgepijlde tocht tbv Kanjers voor Kanjers. Start vanaf De Zwaluwe. Evt 60 km.
woensdag24-04-19B08:0090Rondje CoesfeldHans/Theo
zondag28-04-19A08:00130Man met bierJackDe olde Molle
zondag28-04-19B08:00100Rondje LochemJochem Tap
zondag28-04-19C8:3090Bloesem BetuweHerman

Mei

zondag05-05-19A07:30140Oude IJsseltochtTocht georganiseerd door RTC de Wildt
zondag05-05-19B07:45130Oude IJsseltocht (RTC de Wildt)Stijn Lubbers
zondag05-05-19C8:3090Oude IJsseltocht, Ulft???Toertocht vanuitUlft
zondag12-05-19A08:00125Rund um den Tennet TurmMarcoDe Oude Herberg
zondag12-05-19B08:00100Moederdag tochtHans Epping
zondag12-05-19C8:3095Berg en DalHerman
woensdag15-05-19A7.00130LimburgBernard / SebastiaanVertrek per auto om 7.00 vanaf de pedaleur .
Verdere info volgt t.z.t
zondag19-05-19A08:00130OttersumLaurensHet Ottertje
zondag19-05-19B08:00110Door Oost-Achterhoek André Seinhorst
zondag19-05-19C9:0087BusslooHansVertrek 9;00 uur !!
zondag26-05-19A08:00135RaesfeldBernard
zondag26-05-19B08:00115OoipolderStijn Lubbers
zondag26-05-19C8:3095Voorjaarstocht Dinxperlo of Rondje van Theo??? Of TheoToertocht vanuit Dinxperlo of Rondje van Theo vanaf de Pedaleur
woensdag29-05-19B07:00110LimburgHans Epping

Juni

zondag02-06-19A08:00125Halte AsselRob
zondag02-06-19B08:00120Dingdener HöheJochem Tap
zondag02-06-19C8:3084AlmenHans
zondag09-06-19A08:00125OpheusdenLaurensKoffie bij het pontje
zondag09-06-19B08:00130Langs de IJsselGerwin te Slaa
zondag09-06-19C8:3090grensstreektochtHenk
zondag16-06-19A08:00120OoipolderRobOortjeshekken
zondag16-06-19B08:00100Needse BergHans Epping
zondag16-06-19C8:3095GroenloTheo
zondag23-06-19A08:00130Ginkels HeiSebastiaanDe Mossel
zondag23-06-19B08:00130HolterbergAndré Seinhorst
zondag23-06-19C8:3090VerrassingBen
zondag30-06-19ABC120ToerCyclo RTC de Pedaleur

Juli

zondag07-07-19A09:00185Op de koffie bij HennieMarco
zondag07-07-19B08:00115Reurlse BroekStijn Lubbers
zondag14-07-19A08:00140Berg en Dal ReichswaldSebastiaanVeel klimwerk!
zondag14-07-19B08:00120Ginkelse heiJochem Tap
zondag21-07-19A07:30220Bernards KlassiekerBernard
zondag21-07-19B08:00120Rondje WeselHans Epping
zondag28-07-19A08:00130Naar de k.... kasseienJackKoffie en taart van Jack!
zondag28-07-19B8.00 105Arnhem, maar dan andersGerwin te Slaa

Augustus

zondag04-08-19B8.00 90Langs landgoed het HavekeHans Epping
zondag11-08-19B8.00 95Naar de WaldseeGerwin te Slaa
zondag18-08-19B8.00 100Rondje BergerfurthHans Epping
zondag25-08-19B8.00 115Rondje OoipolderMonique en MargreetGraag deze zondag zelf plannen

September

zondag01-09-19B8.00 100wordt nog bekend gemaaktAndre Seinhorst
zondag08-09-19B8.00 90Doetinchem-Zutphen-Veluwe-DoesburgHans Epping
zondag15-09-19B8.00 100Rondje BusslooPeter Bisseling
zondag22-09-19B8.00 110Dingdener HoheStijn Lubbers
zondag29-09-19B8.30 95Sluitingstocht ZwiepHans Epping


Bekijk de kalender van het jaar -->  2013  2014  2015  2016  2017  2018  2019  

Eventuele wijzigingen in het programma worden per e-mail en via de website bekendgemaakt.
Kijk goed wanneer er een koffiepauze is.
De wegkapitein is verantwoordelijk voor de route en de snelheid van de groep.
Tochten waar we met de auto naartoe gaan, gaan bij slecht weer niet door.

Twijfel: kijk 's avonds in je mailbox of bel met de wegkapitein.

Tochten die uitvallen vanwege het slechte weer worden later in het jaar weer op het programma gezet.